Piękne paznokcie to Twoja pasja? Lubisz wykonywać manicure klasyczny? A może chcesz zmienić swoją ścieżkę zawodową i zająć się czymś nowym, co będzie sprawiało Ci radość i satysfakcję? W Manicure Express stworzyliśmy dla Ciebie specjalny 5 dniowy kurs, na którym w niewielkich, maksymalnie 8 osobowych grupach rozwiniesz swoje zdolności w manicure hybrydowym i nauczysz się jak wyeliminować błędy w manicure hybrydowym. Pokażemy Ci również jak wykonać pedicure hybrydowy oraz manicure męski.

Po szkoleniu zapewniamy 5 dniową praktykę w naszych salonach, gdzie w miłej atmosferze poznasz tajniki naszej pracy, markę Parish oraz będziesz miał możliwość tworzyć piękne paznokcie hybrydowe.

Po odbytym szkoleniu i praktyce gwarantujemy zatrudnienie w naszym salonie. Możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, żebyś po szkoleniu stał się jednym z najlepszych pracowników naszej sieci, który zawsze podsunie swojemu klientowi pomysł na piękne paznokcie i zadba o zdrowe paznokcie klientów.

akademia Me
akademia Me

Daj sobie szansę na pracę w największej sieci salonów kosmetycznych w Polsce, stwórz swoją idealną ścieżkę zawodową i stań się ekspertem w manicure hybrydowym i pedicure.Nie musisz mieć doświadczenia w kosmetyce. Wszystkiego Cię nauczymy. Twoi klienci będą mieli zadbane dłonie i piękne paznokcie, a Ty satysfakcję ze swojej pracy.

Zalety przystąpienia do Akademii Manicure Express:

  • 5 dni szkolenia, na którym nauczysz się manicure klasycznego, manicure hybrydowego i pedicure hybrydowego;
  • Maksymalnie 8 osobowe grupy;
  • 5 dni praktyk w jednym z salonów Manicure Express;
  • Pracę w największej sieci salonów kosmetycznych.

Stań się z nami mistrzem w manicure hybrydowym i specjalistą w pedicure klasycznym.

Sprawdź, jak pracujemy na naszych portalach społecznościowych. Aplikuj już dziś! Wejdź na naszą stronę i zgłoś się już dziś. Czekamy na Ciebie w naszych salonach Manicure Express.

W razie pytań zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

Newsletter


* Podając swój adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od ME&B Sp. z o.o.