Piękne paznokcie to Twoja pasja? Lubisz wykonywać manicure klasyczny? A może chcesz zmienić swoją ścieżkę zawodową i zająć się czymś nowym, co będzie sprawiało Ci radość i satysfakcję? W Manicure Express stworzyliśmy dla Ciebie specjalny 5 dniowy kurs, na którym w niewielkich, maksymalnie 8 osobowych grupach rozwiniesz swoje zdolności w manicure hybrydowym i nauczysz się jak wyeliminować błędy w manicure hybrydowym. Pokażemy Ci również jak wykonać pedicure hybrydowy oraz manicure męski.

Po szkoleniu zapewniamy 5 dniową praktykę w naszych salonach, gdzie w miłej atmosferze poznasz tajniki naszej pracy, markę Parish oraz będziesz miał możliwość tworzyć piękne paznokcie hybrydowe.

Po odbytym szkoleniu i praktyce gwarantujemy zatrudnienie w naszym salonie. Możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, żebyś po szkoleniu stał się jednym z najlepszych pracowników naszej sieci, który zawsze podsunie swojemu klientowi pomysł na piękne paznokcie i zadba o zdrowe paznokcie klientów.

akademia Me
akademia Me

Daj sobie szansę na pracę w największej sieci salonów kosmetycznych w Polsce, stwórz swoją idealną ścieżkę zawodową i stań się ekspertem w manicure hybrydowym i pedicure.Nie musisz mieć doświadczenia w kosmetyce. Wszystkiego Cię nauczymy. Twoi klienci będą mieli zadbane dłonie i piękne paznokcie, a Ty satysfakcję ze swojej pracy.

Zalety przystąpienia do Akademii Manicure Express:

  1. Dzień pierwszy – krok pierwszy: przygotowanie paznokci
  2. Dzień drugi – krok drugi: aplikacja produktu
  3. Dzień trzeci – krok trzeci: technika piłowania paznokci
  4. Dzień czwarty – krok czwarty: korekta dla wklęsłych/łykowatych paznokci
  • Rewolucja! Nauczymy Cie wykonać manicure w 40 minut
  • Bardzo intensywny, głęboki trening z manicure
  • Najbardziej zaawansowane szkolenie na świecie z soak-off
  • Prowadzone przez najlepszych manicurzystów

Stań się z nami mistrzem w manicure hybrydowym i specjalistą w pedicure klasycznym.

Sprawdź, jak pracujemy na naszych portalach społecznościowych. Aplikuj już dziś! Wejdź na naszą stronę i zgłoś się już dziś. Czekamy na Ciebie w naszych salonach Manicure Express.

W razie pytań zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

Newsletter


* Podając swój adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od ME&B Sp. z o.o.