Salony kosmetyczne Manicure Express

Piękne paznokcie i zadbane dłonie to znak rozpoznawczy klientek, które odwiedzają salony kosmetyczne oraz wyspy Manicure Express rozmieszczone między innymi w najlepszych centrach handlowych.

Każda wyspa Manicure Express oferuje wiele zabiegów na piękne paznokcie i gwarantuje jednakowy standard wykonywanych usług bez względu na lokalizację. Jeśli chcesz skorzystać z innych zabiegów oferowanych przez naszych specjalistów, takich jak fryzjerstwo, regulacja brwi, stylizacja rzęs czy pedicure hybrydowy zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów kosmetycznych.

W Manicure Express jesteśmy zawsze na czasie ze światowymi i sezonowymi trendami. Wszelkie nowości w manicure hybrydowym nie są nam obce. Dbamy o to, żeby nasi pracownicy byli wielbicielami swojego zawodu, wkładali w swoją pracę pasję oraz chętnie uczestniczyli w wielu organizowanych przez nas szkoleniach branżowych.

Salon kosmetyczny
co wyróznia salony kosmetyczne Manicure Express

Co wyróżnia nas na tle konkurencji?

W dzisiejszych czasach rynek usług kosmetycznych jest wysoce nasycony salonami, w których wykonuje się manicure hybrydowy, przedłużanie paznokci czy pedicure klasyczny. Każdy salon prześciga się w ilości oferowanych produktów, usług i cenach.

Ideą Manicure Express jest jak najwyższa jakość wykonywanych usług w jak najkrótszym czasie, dostępnym bez konieczności umawiania się. Elegancki manicure hybrydowy nawet w 45 min? U nas to możliwe.

Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszym świecie zaraz po pieniądzu, najcenniejszą walutą jest czas, dlatego nasze wyspy, na których wykonasz piękne paznokcie hybrydowe czy zjawiskowy manicure japoński umiejscowione są w dużych centrach handlowych, gdzie zawsze znajdziesz miejsce parkingowe, zrobisz zakupy i odpoczniesz po ciężkim dniu w pracy przy ulubionej kawie.

Na jakich produktach pracujemy?

Pracujemy głównie na produktach marki Parish i O.P.I. Działanie tej marki kosmetycznej doskonale wpisuje się w filozofię naszej firmy. Łączy nas miłość do pięknych paznokci i dbałość o najdrobniejsze szczegóły wykonania manicure oraz dążność do zachowania Twoich paznokci w jak najlepszej kondycji i zdrowiu.

Aby mieć zadbane dłonie, nie wystarczy tylko manicure hybrydowy, wykonany produktami wątpliwej jakości. W Manicure Express dbamy o piękne paznokcie nie tylko od zewnątrz, ale również od wewnątrz, dobierając produkty do płytki paznokcia. Dzięki temu paznokcie nie niszczą się i są podatniejsze na wszelkie zabiegi pielęgnacyjne.

Poznaj z nami markę Parish i przeczytaj, dlaczego zdecydowaliśmy się jej zaufać. Więcej o Parish oraz sposobach naszej pracy znajdziesz w zakładce nasze produkty.

WIĘCEJ

jakich produktów używa się w salonach kosmetycznych Manicure Express
jak wygląda praca w salonach kosmetycznych Manicure Express

Jak pracujemy?

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów zarówno manicure męski, jak i manicure damski jest wykonywany w niespełna godzinę. Do naszych salonów i wysp nie musisz się umawiać, przez co nasza dostępność dla klientów jest niezwykle prosta i szybka.

Na naszych stoiskach klienci mogą wykonać bez umawiania się i czekania, szereg usług związanych z manicure, od klasycznego manicure do manicure hybrydowego. Jeśli klient chce skorzystać danego dnia z naszych usług, na pewno zostanie obsłużony, nawet jeśli nie dokona rezerwacji.

UMÓW WIZYTĘ

Zdjęcia naszych prac i jeszcze więcej ciekawych informacji znajdziesz na naszych portalach społecznościowych. Odwiedź nas na Facebooku oraz Instagramie i zachwyć się delikatnym manicure japońskim czy ponadczasowym pedicure french, oraz poznaj bliżej tajniki naszej pracy.

Dodatkowo w naszych punktach są w sprzedaży produkty do pielęgnacji dłoni i paznokci marki OPI i Parish. Manicure Express to autoryzowany partner tych marek.

Nie zwlekaj z zapisem lub odwiedzeniem naszych wysp i salonów. Pozwól nam zadbać o swoje paznokcie i stań się naszym stałym klientem. Sprawdź, czy nasze salony znajdują się w Twoim mieście. Wysokiej jakości manicure hybrydowy czeka na Ciebie każdego dnia.

A może zastanawiasz się, jaki jest dobry pomysł na biznes w Polsce? Jeśli chcesz do nas dołączyć i stworzyć w swoim mieście niezwykłe miejsce przyciągające wielu klientów sprawdź jak to zrobić i stań się częścią naszego zespołu.

Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, mailowy lub telefoniczny. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania zarówno te dotyczące wykonywanych u nas zabiegów, jak i na inne nurtujące Cię pytania.

Aktualności


Nothing matches your query.

Newsletter


* Podając swój adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od ME&B Sp. z o.o.