Szukasz pomysłu na biznes w Polsce? Chcesz otworzyć własny biznes w branży kosmetycznej? A może Twój salon kosmetyczny nie przynosi satysfakcjonujących dochodów.Jeśli tak mamy dla Ciebie świetny pomysł na biznes w mieście.

Franczyza na salon kosmetyczny

Franczyza na salon kosmetyczny to świetny pomysł dla osób ceniących samodzielność i zaangażowanych w swoją pracę. Jesteś osobą otwartą na nowe pomysły i chętnie poszerzasz swoją wiedzę? Chcesz otaczać się ludźmi pełnymi pasji i zaangażowanymi w swoją pracę? Jeśli tak franczyza na salon kosmetyczny Manicure Express pozwoli Ci wreszcie rozwinąć skrzydła.

Co zyskasz na współpracy z nami?

W ramach współpracy franczyzowej z Manicure Express będziesz działać pod szyldem naszej marki, która milionom klientów kojarzy się z profesjonalizmem i najwyższą jakością wykonywanych usług.

  • Renomowana marka – Manicure Express to pierwsza i jedyna sieć salonów oraz wysp w Polsce, wyspecjalizowana w dbaniu o piękne dłonie.
  • Praca na najlepszych produktach – jesteśmy wyłącznym na terenie Polski partnerem marki kosmetycznej Parish, która wprowadza na rynek jedynie produkty najwyższej jakości oraz bezpieczne dla zdrowia klientów. Praca na produktach Parish gwarantuje satysfakcję klientów, jednocześnie Manicure Express zyskuje unikatowość w skali kraju.
  • Szkolenia – chcemy, aby naszą sieć tworzyli ludzie otwarci na dynamiczne zmiany na rynku kosmetycznym. Gwarantujemy szkolenia pracowników przed otwarciem i w trakcie funkcjonowania punktu Manicure Express, aby Twój zespół mógł w pełni rozwinąć skrzydła, a pomysł na biznes szybko się zwrócił.
  • Wsparcie – pomożemy Ci w działaniach marketingowych oraz tych związanych z codzienną działalnością firmy. Posiadamy gotowe, świetne lokalizacje na terenie całego kraju.
Franczyza

Dlaczego franczyza na salon kosmetyczny a nie własny salon?

Decydując się na franczyzę na salon kosmetyczny, masz pewność, że marka pod którą działasz ma już wyrobioną renomę wśród najbardziej wymagających klientów. Nie musisz zaczynać budować jej od zera, tracąc przy tym cenny czas i zyskując rozczarowań.

O słuszności Twojego pomysłu na biznes przekonasz się już kilka tygodni po jego otworzeniu.

Korzyści płynące z franczyzy na salon kosmetyczny.

  • Podzielimy się naszym doświadczeniem – każdego dnia przyjmujemy setki klientów, dzięki którym dysponujemy wiedzą praktyczną i teoretyczną począwszy od prowadzenia salonu, jego wystroju, a kończąc na najważniejszym, czyli na pięknych paznokciach. Jeśli więc zdecydujesz się na franczyzę na salon kosmetyczny, dostajesz od nas pakiet sprawdzonych informacji, do których nie musisz dochodzić latami metodą prób i błędów.
  • Marketing i reklama – nie musisz zatrudniać sztabu specjalistów, którzy wypromują twój pomysł na biznes i stworzą dla niego odpowiednie reklamy. Jako sieć działamy drużynowo, zaopatrując nasze salony w niezbędne materiały promocyjne.
  • Bezpieczeństwo – w razie awarii autoklawu lub niezbędnych urządzeń do prawidłowego funkcjonowania wyspy posiadamy kontakty do sprawdzonych serwisantów.
  • Wysokie rabaty – jako duża sieć posiadamy liczne rabaty w sklepach do zaopatrzenia salonów kosmetycznych. Możesz na nie liczyć, co pozwoli znacznie zmniejszyć koszty utrzymania wyspy i sprawi, że franczyza na salon kosmetyczny będzie strzałem w dziesiątkę.

Kto może z nami współpracować?

Nie musisz być absolwentem szkoły lub kursu kosmetycznego, żeby z nami współpracować. Jeśli manicure hybrydowy lub manicure japoński nie leży w zakresie Twoich umiejętności, nie musisz rezygnować z franczyzy na salon kosmetyczny. Chcielibyśmy abyś był w pełni zaangażowany w swoją pracę i potrafił zarządzać swoim personelem.

Jeśli jesteś osobą nastawioną wyłącznie na zysk, franczyza na salon kosmetyczny Manicure Express nie jest dla Ciebie. Od naszych franczyzobiorców oczekujemy 100% zaangażowania w pracę w salonie.

Jeśli czujesz, że wyżej opisany pomysł na biznes jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie skontaktuj się z nami.

Nie masz pomysłu na biznes? 

imagesCAFNTAE3Z nami rozwiniesz skrzydła w branży kosmetycznej!
Zostań jednym z naszych autoryzowanych punktów Manicure Express.


Proponujemy :

Udział w najszybciej rozwijającej się sieci punktów handlowo-usługowych na terenie Polski
 Doskonały program franczyzowy
Oryginalny design stoiska którego wzór jest zastrzeżony w Urzędzie Patentowym RP
Szybki zwrot inwestycji
Pozyskanie najlepszych lokalizacji w najlepszych centrach handlowych w Polsce

Bądź najlepszy , przyłącz się do nas!

Aby uzyskać informację napisz do nas: biuro@manicureexpress.pl , podając poniższe dane:

 Imię i nazwisko
 Nr telefonu
 Wiek
 Adres mailowy
 Doświadczenie zawodowe
 Miasta/rejony w których chciałbyś prowadzić Manicure Express

MANICURE EXPRESS zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Newsletter


* Podając swój adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od ME&B Sp. z o.o.