KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy pierwszą i jedyną w Polsce siecią salonów oraz wysp specjalizujących się przede wszystkim w pielęgnacji dłoni.

Działamy od 2012 roku. Na początku mieliśmy tylko wyspy-stoiska w pasażach w centrach handlowych, od 2015 otwieramy także salony w których uzupełniliśmy naszą ofertę o pielęgnację dłoni, fryzjerstwo, depilację oraz stylizację rzęs i brwi.

 

CO ROBIMY?

Dbamy o dłonie, stopy, włosy, rzęsy, brwi – profesjonalnie, szybko, a na wizytę u nas nie musisz się umawiać. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi klienta, dbamy o Twój komfort i zadowolenie.

 

GDZIE NAS ZNALEŹĆ?

W najlepszych centrach handlowych w Polsce. Szczegóły naszych lokalizacji znajdziesz tutaj.

 

 

Idea Manicure Express ®

Pielęgnacja dłoni - sieć salonów oraz wysp Manicure ExpressWychodząc na przeciw potrzebom naszych czasów, które charakteryzują się niezwykle dynamicznym tempem życia, permanentnym brakiem chwili dla siebie a jednocześnie potrzebą utrzymania wysokiej estetyki wyglądu, powstała idea usługi Manicure Express ®. W dzisiejszych czasach klient potrzebujący usługi, bez względu czego miałaby owa usługa dotyczyć, przede wszystkim zwraca uwagę na dogodną lokalizację punktu usługodawcy oraz możliwość elastycznego zaplanowania czasu poświęconego dla klienta. Koncepcja Manicure Express ® jest idealnym rozwiązaniem dla osób borykających się z brakiem czasu oraz dla tych wszystkich, którym rodzaj wykonywanej pracy lub model życia nie pozwalają na stabilne i długoterminowe planowanie codziennych zadań.

Usługa proponowana przez Manicure Express ® jest doskonałym uzupełnieniem oferty centrów handlowych, idealnie wpisującym się w charakter nowoczesnych galerii i pasaży handlowych.

Dzięki usługom Manicure Express każdy może w dowolnej chwili skorzystać z kompleksowego, wykonanego w krótkim czasie oraz w komfortowym i estetycznym otoczeniu manicure’u.

 

 

 

Każda osoba z naszego personelu wykona dla Ciebie zabieg zachowując jednakową procedurę działania dla Twojego komfortu. Bez względu na to, w którym miejscu będziesz zabiegi w Manicure Express wykonywane są zawsze tak samo.

 

Manicure Express to pełen profesjonalizm:

Na naszych stoiskach pracują tylko profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, których pracę na pewno docenicie.

Bezpieczne miejsce. Do zabiegu każdorazowo jest dezynfekowany sprzęt w dwóch etapach: narzędzia dezynfekowane są w płynie przeznaczonym do dezynfekcji narzędzi medycznych, a następnie poddane są one sterylizacji w urządzeniu sterylizacyjnym, gdzie dezynfekcja przeprowadzona jest za pomocą wysokiej temperatury w jednorazowych torebkach przeznaczonych do sterylizacji.

 

 

 

Pielęgnacja dłoni - sieć salonów oraz wysp Manicure ExpressManicure Express Nasze standardy :

Profesjonalna obsługa klienta-Nasz priorytet
Zadbane dłonie i paznokcie nawet w 45 minut!
Higiena i bezpieczeństwo usługi
5-cio dniowa gwarancja na usługę manicuru hybrydowego
Najwyższa jakość produktów- Używamy tych samych produktów w całej sieci
Wprowadzanie nowych atrakcyjnych rozwiązań i usług dla klientów
Edukacja personelu

 

Newsletter


* Podając swój adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od ME&B Sp. z o.o.