Zadbane dłonie to wizytówka kobiet i mężczyzn dbających o swój wizerunek. Z naszą pomocą uda się Państwu połączyć przyjemne z pożytecznym i zorganizować dla swoich pracowników niezapomniane eventy lub stworzyć bony podarunkowe.Jeśli chcą Państwo zorganizować swoim pracownikom niezapomniany dzień kobiet, walentynki czy urozmaicić inną uroczystość, zapraszamy do współpracy z nami. Uświetnimy każdą imprezę firmową dzięki kosmetykom marki Parish. Oferujemy szeroką gamę usług takich jak manicure japoński, manicure hybrydowy i klasyczny. Zajmiemy się również dłońmi panów, oferując im manicure męski oraz zabiegi na piękne dłonie. Usługa taka może być świadczona w dowolnie wskazanym przez Państwa miejscu na terenie Polski lub w jednym z naszych salonów.

Możemy również zaproponować stałą ofertę dla pracowników firm i utworzyć dla danej firmy specjalny kalendarz online, w celu ułatwienia zapisu na wybrany zabieg. Cenimy czas Państwa pracowników dlatego, aby zapisać się na manicure hybrydowy bądź inne zabiegi gwarantujące piękne paznokcie, nie trzeba odchodzić od komputera. Stworzymy dla Państwa dedykowaną ofertę, która sprawi, że pracownicy poczują się docenieni.

Nasi pracownicy razem z marką Parish obsługują również imprezy takie jak Fashion Week. Nasz profesjonalizm został doceniony przez projektantów mody, z którymi tworzymy niepowtarzalne show.

manicure express dla firm
manicure express dla firm

Chętnie nawiążemy współpracę z produkcjami reklam, filmów, spotów reklamowych i pokazów mody. Zadbany nie tylko o to, żeby aktorzy mieli piękne dłonie, ale również zajmiemy się innymi zabiegami kosmetycznymi takimi jak fryzjerstwo, stylizacją rzęs, regulacją brwi, a także wykonamy pedicure hybrydowy. Doświadczenie naszych pracowników przełoży się na zachwycający efekt końcowy.Aby otrzymać indywidualną ofertę – napisz do nas na adres biuro@manicureexpress.pl lub skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby nasza współpraca była dla Państwa satysfakcjonująca.

Proponujemy korzystny zakup voucherów na profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne które można wykonać w naszych punktach. Szczegóły na temat naszych lokalizacji znajdziesz TUTAJ.

Mamy także ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb naszych klientów – możemy zorganizować event, dzień z manicurem w siedzibie klienta.

Uczestniczymy w pokazach mody, akcjach promocyjnych.

Aby otrzymać indywidualną ofertę – napisz do nas biuro@manicureexpress.pl.

 


 

Zdjęcia z Manicure Maraton w Malcie – w ciągu 3 dni wykonaliśmy 1000 zabiegów!

Newsletter


* Podając swój adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od ME&B Sp. z o.o.